Venture – sprzedaż przyrządów pomiarowych

Promocje

Promocja MITUTOYO

Wiosenna promocja!

Czas trwania 
Od 25.03.2021 do 31.05.2021 r.

dowiedz się więcej

Japońska precyzja jest już legendarna. Możliwości technologiczne tego azjatyckiego tygrysa ogranicza chyba tylko wyobraźnia ludzka. Jedną z firm, która nie odbiega od japońskich standardów produkcyjnych jest Mitutoyo – producent niezwykle trwałych i precyzyjnych przyrządów pomiarowych.

Każdy dystrybutor Mitutoyo wie, że to sprzęt najwyższej klasy i jakości, który posiada swoich wielbicieli wśród firm i osób prywatnych od wielu, wielu lat.

Doświadczenie

Kluczem do sukcesu okazało się w tym wypadku bardzo długie doświadczenie na rynku. Firma została założona ponad 70 lat temu, i z każdym kolejnym rokiem istnienia wdrażała i poznawała nowinki branżowe. Stawiając na nieustanny rozwój i udoskonalanie produktów, marka zaczęła być rozpoznawana w Europie, jako niezawodna i niewiarygodnie precyzyjna. Mitutoyo nie przestało jednak interesować się badaniami nad potrzebami potencjalnych klientów i opracowywało dla nich kolejne rewelacyjne produkty, z których każdy cieszył się dużym uznaniem użytkowników. Dzięki utrzymywaniu jakości produkcji, firma w dniu dzisiejszym jest już znanym na całym świecie koncernem, mającym niewielu godnych konkurentów.

Japońskie dziedzictwo

 

Nazwa firmy oznacza w wolnym tłumaczeniu serdeczność, szczerość i pokorę. Takie też od początku miały być wszystkie produkty Mitutoyo: przyjazne użytkownikowi, trwałe i precyzyjnie wykonujące swoje zadania. Przez ponad 70 lat nic się w tym względzie nie zmieniło. Ta filozofia dalej przyświeca zarówno działom badań jak i produkcji. Jak widać, jest niezwykle skuteczna, gdyż produkty tej firmy nie mają sobie równych. W ofercie obecnie  jest ponad 5000 urządzeń pomiarowych, z których każde zebrało wiele pozytywnych opinii na krótko po wejściu do sprzedaży. Chociaż siedziba firmy do dziś dzień jest w Japonii, produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach na świecie, a Mitutoyo nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.