Odwróć tablet
Ustaw widok pionowy

Image

dystrybutor: logo mitutoyo  logo plastiform  logo plastiform  logo plastiform  logo plastiform  

+48 71 311 24 67     /    biuro@venture.com.pl

Image

Jesteśmy wiarygodni i dokładni…
…tak jak oferowane przez nas przyrządy pomiarowe

Venture – dystrybutor przyrządów pomiarowych

Od ponad 30 lat działamy na rynku metrologicznym, oferując precyzyjne i wytrzymałe przyrządy pomiarowe jako autoryzowany dystrybutor Mitutoyo czy Plastiform. Tworzymy także innowacyjne rozwiązania w zakresie przyrządów pomiarowych, odpowiadając na niestandardowe potrzeby klientów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie sprzedaży i usługi serwisowania, kalibracji, wzorcowania.

Jak to się zaczęło?

Venture powstało w 1990 roku we Wrocławiu. Na początku świadczyliśmy usługi dla firm z organizacji Stowarzyszeniem Narzędziowców, szybko jednak poszerzyliśmy działalność o współpracę z firmami z kraju i ze świata. Ponad 20 lat temu zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów pochodzącego z Japonii lidera rynku metrologicznego, firmy Mitutoyo, co umożliwiło oferowanie naszym klientom najwyższej jakości przyrządów pomiarowych.

Czym się zajmujemy?
Oferujemy bogaty asortyment przyrządów do pomiarów od producentów o uznanej renomie, jak Mitutoyo, Plastiform, Kroeplin, JBO, czy Imada. W naszym portfolio produktowym znajdują się zarówno dobrze znane i szeroko stosowane przez klientów przyrządy, jak suwmiarki, mikrometry, maszyny pomiarowe 3D, jak i przyrządy do pomiarów w trudno dostępnych miejscach, czyli masy plastyczne, belki pomiarowe, macki. Co więcej, nie ograniczamy się jedynie do standardowych rozwiązań. Lubimy wyzwania, a nasz wyspecjalizowany zespół inżynierów z chęcią przygotowuje na życzenie klientów nowatorskie projekty i specjalne stanowiska o nietypowym wyposażeniu.

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy rodzinną firmą i grupą pasjonatów, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę z zakresu pomiarów. Wieloletnie doświadczenie i wąska specjalizacja pozwalają nam na udzielanie fachowych porad w kompleksowym procesie wsparcia sprzedaży, a także na organizowanie profesjonalnych szkoleń i warsztatów. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, ale proponujemy też serwis i kalibrację, łącznie z odbiorem przyrządów od klienta, wybraniem najlepszego laboratorium do ich kalibracji i odesłaniem ich z powrotem. W ramach dodatkowej oferty sprzedajemy maszyny wytrzymałościowe, urządzenia do obróbki skrawaniem i zapewniamy wzorcowanie wszystkich rodzajów przyrządów do pomiarów.

Oferujemy kompletne rozwiązania
… od profesjonalnych usług po wysokiej jakości produkty

#01. Firma rodzinna
Jesteśmy rodzinną firmą, w której panują przyjazne relacje, co zapewnia świetny komfort pracy. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na oferowaniu wysokiej jakości usługi.

#03. Elastyczna oferta
Projektujemy zgodnie z wymogami klienta niestandardowe rozwiązania, jak specjalne stanowiska pomiarowe, a także oferujemy doradztwo przy wyborze przyrządów.

#05. Relacje partnerskie
Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami i odpowiadamy na ich potrzeby biznesowe. Cenimy sobie długotrwałe, przyjazne relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu.

#02. Ponad 30 lat doświadczenia
Mamy ponad 30 lat doświadczenia na wymagającym rynku metrologicznym. Znamy wszystkie możliwe produkty pomiarowe i dysponujemy bogatą bazą kontaktów.

#04. Kompleksowa obsługa
Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w procesie wyboru i sprzedaży przyrządów, a także skorzystać z usług serwisowania i cyklicznej kalibracji w formie door-to-door.

#06. Certyfikacja ISO9001:2015
Spełniamy wymogi certyfikacji ISO9001:2015 dotyczące systemu zarządzania jakością, dzięki czemu proces zarządzania w naszej firmy jest stabilny i dojrzały.

icon offcanvas

Dzielimy się wiedzą
Jako fachowcy chętnie dzielimy się swoją wiedzą z klientami. Organizujemy szkolenia z obsługi oferowanych przez nas przyrządów pomiarowych: w formie otwartej oraz zamkniętej, w siedzibie klienta, z programem dopasowanym do jego wymagań.

Oferujemy, szkolimy i dostarczamySprawdzone rozwiązania w branży metrycznej

Image
Image
0
%
niespotykanej jakości
Image
Image
0
%
dopasowanych produktów
Image
Image
0
%
gwarancji i serwisu
Image
Image
0
%
zaangażowania

icon offcanvas

Witaj w Venture

social facebook